Počet položek: 0 0 Kč

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.detskematrace.cz

provozovatel:

Madex
Kamil Mičan
Stará cesta 2283/120
370 06 Dobrá Voda u Č.Budějovic

IČ: 60873469
DIČ: 5904030352
tel: 603463837
fax: 387204430
e-mail: info@detskematrace.cz

Po obdržení objednávky bude zasláno potvrzení objednávky na Váš e-mail (pokud ho uvedete).

Objednávky většinou vyřizujeme do 5 pracovních dnů. Zboží odesíláme Českou poštou popř. přepravní společnosti PPL.  Při velkém objemu zásilky -  služba Transforwarding . Způsob dopravy a platby si zvolí zákazník při objednávce. Při objednávce zboží nad 6500,- Kč  včetně je doprava ZDARMA. Při zasílaní zboží do zahraničí /Slovensko/ vyžadujeme platbu předem.
Pokud nebudeme schopni objednávku vyřídit do 30 pracovních dnů, budeme Vás o této skutečnosti informovat prostřednictvím e-mailu (pokud ho uvedete).

Zboží bude doručeno na adresu uvedenou v objednávce, proto je třeba řádného vyplnění veškerých údajů, včetně telefonu a e-mailu v objednávce. Objednané zboží je zasíláno na  dobírku nebo po platbě předem. K ceně je připočteno přepravné dle platných tarifů níže.

Balné u nás neplatíte u žádné objednávky.

DOPRAVA

Doprava  ČR                 Česka pošta popř.  PPL                               

0,5 - 8 kg                         150,- Kč

8,1-15 kg                         250,- Kč

15,1-25 kg                       380,- Kč

25,1-35 kg                       480,- Kč

35,1-45 kg                       550,- Kč

Doprava Slovensko    Přepravní společnost   PPL                                      280 Kč

Osobní odběr                                                                                              zdarma

Při objednání zboží nad 6500 Kč                                                                 zdarma

 

Platby a odběr

Platbu za zboží můžete provést několika způsoby:

bankovním převodem

bankovním převodem Slovensko    +   100 Kč

dobírkou

hotově

Prodejní doba

Pondělí - pátek     8 - 12 hod

      dále dle dohody

Objednávky

objednávku je možno učinit jedním z následujících způsobů:
prostřednictvím e-shopu na adrese www.detskematrace.cz

       faxem            387 204 430

       SMS               603 463 837

       e- mailem    info@detskematrace.cz

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Po obdržení objednávky bude zasláno potvrzení této  objednávky na Váš e-mail/ pokud ho uvedete/ nebo prostřednictvím SMS/ pouze na vyžádaní/

Storno objednávky

Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu do 24 hodin od odeslání objednávky naší firmě. Prodávající uplatní právo na úhradu škody zejména v případě nákupu zboží "na objednávku", které bylo nutné na přání zákazníka speciálně zhotovit. Nepřevzetí zásilky nelze považovat za platné odstoupení od smlouvy, v případě nepřevzetí zásilky bude požadována úhrada vzniklých nákladů.

Reklamační řád

Případné reklamace vyřizujeme dle reklamačního řádu, v souladu s Občanským zákoníkem a se Zákonem o ochraně spotřebitele.

V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.  Při odstoupení od kupní smlouvy je nutné postupovat v souladu s Občanským zákoníkem a se Zákonem o ochraně spotřebitele. Při dodržení zákonných ustanovení Vám peníze vrátíme v zákonem uvedené lhůtě (30 dnů).

Odstoupení od kupní smlouvy nelze, při dodávce zboží upraveného dle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu / např. potahy nebo matrace s atypickými rozměry./

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz .

Nepřevzetí zásilky s objednaným zbožím nelze podle zákona č. 367/2000 Sb. považovat za platné odstoupení od kupní smlouvy.

Ochrana osobních dat

Respektujeme vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout plnohodnotné služby potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuty žádnému třetímu subjektu, s výjimkou přepravce. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek.
Objednáním souhlasíte s výše uvedenými obchodními podmínkami.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace